با سلام خدمت اساتید و دانشجویان بزرگوار

همانطور که مستحضر هستید، اکثر اساتید کتاب ها یا جزواتی را تالیف کرده اند، که به علت دردسرهای زیاد و نداشتن صرفه اقتصادی، از چاپ و انتشار منصرف شده اند، از طرف دیگر با توجه به زحمات زیادی که در نوشتن آن کشیده اند و به علت دغدغه های کپی برداری، هیچ گاه نسخه کامل آن را در اختیار دیگران (از جمله دانشجویان) نگذاشته اند.

لذا با توجه به درخواست اساتید برای محفوظ بودن اثر و درخواست دانشجویان برای دسترسی کامل به اثر و همچنین حفظ محیط زیست عزیزمان، بر آن بر آمدیم که با رمزگذاری پیشرفته و فروش کتاب و جزوات برای اساتید، آنها را از دغدغه ها و دردسرها رهائی بخشیم تا اساتید وقت خود را صرف ارتقاء کتاب ها و جزوات کنند و همچنین دانشجویانی که خواهان دسترسی کامل به کتاب و جزوه هستند از آن بهره مند گردند.

Besta کاملاً به قوانین نشر و کپی رایت پایبند است و در نتیجه برای حفظ حقوق مولفان و امانتداری امکان دریافت فایل pdf کتاب، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر و فیلم برداری وجود ندارد و تنها مطالعه کتاب امکان پذیر است.

اساتید و دانشجویان با حضور خود و معرفی آن به دیگران می توانند ما را در این راه یاری فرمایند.

کلیه اساتید می توانند کتاب مربوط به دروسی که تدریس می کنند را به صورت رایگان از ما دریافت کنند و همچنین کد تخفیف به نام خود برای کلیه دانشجویان خود دریافت کنند. کافیست از طریق واتس آپ یا ایمیل برای ما پیغام ارسال کنید.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن یا واتساپ با ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09394054409

در صورت پاسخ ندادن از طریق واتساپ پیام داده تا با شما تماس گرفته شود.